Ücretsiz Kişisel Gelişim Pdf Kitap İndir

Güç, Politika ve Değişim – Osho Kişisel Gelişim Pdf Kitap İndir

KİTAP HAKKINDA VE ÖZET;

Kişisel Gelişim’in dahi insanlarından biri olan Osho’dan Güç, Politika ve Değişim kitabı ile hayatınızda ve yaşantınızda bir çok farklılık gözlemlemeye başlayacaksınız. En küçük noktalarda bile Osho’nun değindiği fikirler sizi çok değiştirecek!

Güç., Politika ve Değişim geleneksel “güç yozlaştırır” anlayışını alır ve onun yerine güç peşinde koşanların zaten yozlaşmış olduğunu ileri sürer: Bu insanlar hedeflerine ulaştığında, yozlukları ortaya çıkma fırsatı bulur. Bu nedenle köklü değişim getirmek amacıyla güç isteyenler bile bütün iyi niyetlerine rağmen çoğu zaman başarısızlığa uğrar. Osho bu “güç istemi”nin nereden geldiğine ve sadece politik kurumlarda değil gündelik ilişkilerimizde de kendini nasıl gösterdiğine bakar. Süreç içinde başkaları üzerinde güç sahibi olmaya değil her bireyin benzersizliğinin onaylanmasına dayanan bir ilişki ve toplum vizyonu önerir.

Osho Yaşam Gereklilikleri serisi bireyin yaşamında en önemli sorunlara odaklanır. Her kitap içsel yaşamımıza ve varoluşun niteliğine özgü sorulara yoğunlaşarak kişisel anlam ve amaç arayışımızda hayati önem taşıyan soruların hiç bitmeyen ve her zaman çağdaş araştırma ve irdelemelerini içerir. Ücretsiz Kişisel Gelişim E-Kitap.

PDF KİTAP.

EPUB KİTAP.

Leave a Reply