Ücretsiz Kişisel Gelişim Pdf Kitap İndir

Sütlü Mü Köpüklü Mü Hayatınızı Değiştirecek 120 Karar – Kişisel Gelişim Pdf Kitap İndir Pdf Kitap Oku

KİTAP HAKKINDA VE ÖZET;

Bu kitabı okuduktan sonra hayatınızda bir takım kararlar alacaksınız. Burada gördüklerinizin bir çoğu şuan hayatınızda en kötü etken yaratan unsurlardan birileri olduğunun farkına varacaksınız. Sabah gergin uyanmak, duş yapıp yapmamak, güne nasıl devam etmek gibi tüm soruların cevapları bu kitapta!

Diş macunu beyazlatıcılı mı, normal mi?
Dürüm mü, sandviç mi?
Yürüyüş mü, bisiklet mi?

Her gün sağlığımızı etkileyen yüzlerce yaşam tarzı tercihiyle karşı karşıyayız.

Yaşadığımız ikilemler önemsiz görünebilir ama sağlıklı tercihi yapmak genel sıhhatimiz üstünde çok ama çok büyük bir fark yaratabilir.

Ödüllü yazar Hilly Janes “Sütlü mü?,Köpüklü mü?” kitabında kahvaltıda ne yeneceğinden tutun da iş yoğunluğuyla nasıl baş edileceğine kadar pek çok konuda, bu gündelik kararları inceliyor ve sağlık ve sağlayacağı yararlar açısından en iyi tercihi öneriyor.

Bundan sonra akşam yemeklerinde menüye bakarken karasızlığa düşmeyecek, barda hangi içeceği seçeceğinizi düşünmeyeceksiniz.

Bu akıllı kitap, savlarını bilimsel gerçekler ve çalışmalarla destekleyerek, iyi bir yaşamı aksatan zorlukları ortadan kaldırıyor ve size, küçük şeyler yüzünden strese kapılmadan, güvenle hayatınızı sürdürebilme fırsatı sunuyor.

PDF KİTAP.

EPUB KİTAP.

Leave a Reply